Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran makinelerde bir değişikli göstermeye başladı. Evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyalar gerçekten hayatımıza büyük kolaylık katmıştır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alır. Beyaz eşyalar özellikle ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. Zamanın da elde zahmet çekerek yıkadıkları bulaşıkları ve çamaşırları şimdi beyaz eşyalar sayesinde tek tuş ile yıkayabilmekteler. Pekii, hayatımızı bu kadar kolaylaştıran beyaz eşyalarda en çok hangi arızalar görülür. En çok arıza veren beyaz eşyalardan bir tanesi çamaşır makinesidir. Çamaşır makineleri birçok sebepten dolayı arıza verebilirler. Çamaşır makinelerinde en çok rastlanan sorun su almama veya su boşaltmama sorunudur. Bu soruna sebep olacak birçok neden vardır. En basit neden su alacak çeşme kapalıdır veya su çıkışında ki hortum tıkalıdır. Bu tür durumlarda çeşmeyi ve hortumu kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Ama sorun iki kısımda da değil ise Beyaz Eşya Teknik Servisi uzmanlarımızdan yardım istemeniz gerekmektedir. Teknik Servis uzmanlarımız makinenizi titizlik ile tamir eder ve sizin için en iyi çözüm yolunu bulur. Beyaz eşyalarda en çok sorun çıkaran bir diğer üründe buzdolabıdır. Buzdolaplarını belli bir süre kullanırsınız. Fakat buzdolabınızı belli bir süre kullandıktan sonra sorun yaşamaya başlarsınız. Buzdolabı ile ilgili en çok rastlanılan sorunların başında buzdolabının soğutmaması gelmektedir. Buzdolabının soğutmama sorunu genelde kullanıcı kaynaklı bir problemdir. Buzdolabınız soğutmuyorsa birkaç kontrolden geçirmeniz gereken husus vardır. İlk olarak buzdolabının soğuk hava girişlerinin önünde eşya olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer eşya yok ve yine de soğutmuyorsa buzdolabınızın soğukluk ayarına termostattan bakmalısınız. Eğer sorun orada da değil ise Beyaz Eşya Teknik Servisi uzmanlarımızı arayarak buzdolabınızın gazına baktırmalısınız. Kurumsal firmamızdan uzman ekipler hızlıca gelir ve buzdolabınızda ki sorunu profesyonellik ile çözer. Tecrübeli kadromuz ile kesinlikle tamir garantili hizmet vermekteyiz.Çağrı Merkezi

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Müşteri Hizmetleri

arıza servisi bakım servisi tamir servisi teknik destek, serviste bulunan ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz mümkündür. markalı tüm cihazlar için her türlü bilgiyi almak üzere müşteri hizmetlerini aramak aklınızdaki soruların cevabını almanızı sağlayacaktır. Kurumsal bir iletişim imkanı sunan müşteri hizmetleri eğitimli temsilcileri ile yürütmektedir. Haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri her an müşterilere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Gün içinde cihazlarda oluşan arızalarda ya da cihazların teknik servis süreci ile ilgili bilgi almada ilk başvurulacak bölüm müşteri hizmetleri bölümüdür.