Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Servisi ekibimiz alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizler de Klima kullanıyor ve arıza ve bakım için teknik servisi istiyorsanız dilediğiniz an firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Klima bir evin olmazsa olmazı. Hemen her evde bulunan Çamaşır makineleri aynı zamanda evin en sık kullanılan cihazlarından da biridir. Ancak her ne kadar sık kullanılıyor olsa da bakımı her zaman ihmal edilebiliyor. Çamaşır makinenizin düzenli periyotlar ile bakımını yaptırarak Çamaşırlarınızın daha temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca düzenli bakım yaptırmanız Klimanin daha uzun süreli bir kullanıma sahip olmasını da sağlar. Klima servisi olarak her türlü arıza giderme ve onarım hizmetlerinde garanti belgeli olarak hizmet vermekteyiz. Sizler de Klima ile ilgili yaşamış olduğunuz her sorun için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçek makinenizin bakımını ve tamirini alanında profesyonel teknik ekibimize yaptırabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçer geçmez en kısa süre içerisinde sizlere teknik servis hizmeti verilmektedir. Eğer yerinde onarım yapılabilecek bir arıza ile karşı karşıya isek hemen evinizde Klimanin arıza giderme işlemi yapılmaktadır. Ancak teknik servis ekibimiz yedek parça değişimi veya diğer büyük arıza giderme işlemleri için de en kısa sürede Çamaşır makinenizi sizlere teslim etmektedir. Klimanin modeli ne olursa olsun firma bünyemizde tamamen orijinal ve sıfır yedek parçalar ile değişim yapılmaktadır. Ayrıca arıza giderme ve onarma hizmetimiz sırasında değişim yaptığımız tüm yedek parçalar da işçilik ve orijinal parça garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Tamir garantili ve Çamaşır makinelerinde model farkı olmadan teknik servisi hizmet talebi için Türkiye’nin her yerinden bizleri arayabilirsiniz.Çağrı Merkezi

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Müşteri Hizmetleri

arıza servisi bakım servisi tamir servisi teknik destek, serviste bulunan ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz mümkündür. markalı tüm cihazlar için her türlü bilgiyi almak üzere müşteri hizmetlerini aramak aklınızdaki soruların cevabını almanızı sağlayacaktır. Kurumsal bir iletişim imkanı sunan müşteri hizmetleri eğitimli temsilcileri ile yürütmektedir. Haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri her an müşterilere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Gün içinde cihazlarda oluşan arızalarda ya da cihazların teknik servis süreci ile ilgili bilgi almada ilk başvurulacak bölüm müşteri hizmetleri bölümüdür.