Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Televizyon Servisi Televizyon Servisi firmamız en hızlı ve en güvenli teknik servisi sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sizler de keyifli vakit geçirdiğiniz ve karşısından ayrılmak istemediğiniz televizyonlarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm sorunlarınız için profesyonel ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Uzman kadromuz eşliğinde alacağınız televizyon servisi hizmetimiz hem bütçe dostu hem de en güvenilir teknik servis hizmeti özelliği taşımaktadır. Hangi model televizyon kullanırsanız kullanın tüm teknik ekibimiz modeller hakkında detaylı bir bilgiye sahiptir. Bununla birlikte 7/24 iletişime geçebileceğiniz çağrı merkezi numaramız ile de bizlere Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Televizyon servisi ararken seçimlerinizi tamamen garantili ve sertifikalı olarak hizmet sunan firmalardan yana yapmalısınız. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız üstün işçilik ile hizmet vermektedir. televizyon cihazlarınızda yaşamış olduğunuz tüm sorunlar profesyonel kişiler tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Değiştirilmesi gereken kablo veya parça gibi ek işlemlerde de yine sizlerin onayı alınmadan herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Garanti belgeli olarak sizlere teslim ettiğimiz televizyon arıza giderme ve onarım hizmetlerimiz içerisinde kullandığımız tüm parçalar tamamen orijinaldir. televizyon servisi firmamız ile iletişime geçtiğinizde teknik servisimiz en kısa sürede sizlerin yanınızda olacak ve hızlı bir müdahale ile sorunu çözüme kavuşturabilecektir. Yüksek kaliteli bir televizyon servisi almak için bu alanda yetkili ve profesyonel olmayan kişiler ile çalışmamanızı tavsiye ederiz. Elektronik cihazlarınızın bakımı ve onarımı tamamen profesyonellik isteyen bir iştir. Bunun için sizler de işinizi şansa bırakmadan uzun süredir televizyon servisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme seçenekleri ile sizlere her zaman yardımcı olan televizyon servisimiz tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.Çağrı Merkezi

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız ev, iş, okul, hastane, fabrika, kamu kuruluşları, avm, gelmeden 1 saat önce, bize vermiş olduğunuz bilgiler çerçevesinde telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

Müşteri Hizmetleri

arıza servisi bakım servisi tamir servisi teknik destek, serviste bulunan ile ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz mümkündür. markalı tüm cihazlar için her türlü bilgiyi almak üzere müşteri hizmetlerini aramak aklınızdaki soruların cevabını almanızı sağlayacaktır. Kurumsal bir iletişim imkanı sunan müşteri hizmetleri eğitimli temsilcileri ile yürütmektedir. Haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri her an müşterilere yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Gün içinde cihazlarda oluşan arızalarda ya da cihazların teknik servis süreci ile ilgili bilgi almada ilk başvurulacak bölüm müşteri hizmetleri bölümüdür.